Program splácení

Pokud nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do moderních LED svítidel, ale přesto chcete šetřit na elektrické energii, máme pro Vás řešení v podobě financování z uspořených peněz. V rámci této služby spolupracujeme s IKB Leasing ČR, která je členem skupiny IKB Deutsche Industriebank a má více než 75 let zkušeností v oblasti financování strojů a zařízení.

Jak to probíhá v praxi?

Poté, co Vám na nová svítidla zpracujeme světelný projekt spolu s cenovou nabídkou, úsporou na el. energii a celkovou návratností investice, můžeme Vám, také zcela zdarma, navrhnou model financování svítidel, který bude přesně „šitý na míru“ Vašim potřebám.
Ušetříte-li přechodem na LED svítidla například 50% financí za elektřinu a návratnost investice bude ve Vašem případě 2 roky, nastavujeme většinou dobu splácení právě na 2 roky. To v praxi znamená, že 2 roky budete včetně samotných splátek platit za osvětlení jako doposud a zbývající část záruční doby (celkem až 8 let) budete už pouze šetřit. Navíc Vám na svítidla nabízíme tzv. KOMPLETNÍ záruční dobu, to znamená, že se vztahuje na veškeré komponenty, nikoli například pouze na korpus, jak tomu občas bývá. Můžete si tak být jistí, že po celou dobu záruky Vám odpadnou jakékoliv další investice do světelné soustavy.
Při financování přes IKB Leasing ČR samozřejmě držíme záruku za svítidla my a nezříkáme se žádné zodpovědnosti. Jedná se tak o nejsnazší cestu, jak bez jakýchkoliv výdajů navíc můžete dosáhnout na nejmodernější LED technologie a začít šetřit.

Program splácení z úspor Vám umožňuje investovat

 

LED POWER 12

PŘÍKLAD VÝPOČTU:

  • Výrobní hala
  • 16 hodin provozu 300dní v roce
  • 2,8Kč/KWh
  • 133 lamp 400 W

Navrhované řešení:

133ks  POWER 12 400 W – zvýšení svítivosti

Příklad výpočtu:

 

Cena za 1 KWh (Kč) silová el. + distribuce 2,8
Příkon LED zdroje (w) 160
Příkon stávajícího zdroje (w) 470
Počet stávajících zdrojů (ks) 133
Počet LED zdrojů (ks) 133
Provoz v průměru hod/rok (hod) 4800
Investice na LED osvětlení 931 000 Kč
Náklady za el. se stávajícím osvětlením / rok 840 134 Kč
Náklady za el. s LED osvětlením 286 000 Kč
 Celková roční úspora za el.:  554 134 Kč
Celková měsíční úspora za el.: 46 177 Kč
MĚSÍČNÍ SPLÁTKA 27 805 Kč
Návratnost investice za: 1,8 let
DOBA SPLÁCENÍ 36 měsíců

 


Dream-Tec vám dokáže uspořit tisíce!

Odešlete poptávku a získejte zdarma světelný výpočet.