POWER 12

Nejvýkonnější LED svítidlo

Svítidlo POWER je díky svému provedení vhodné i do opravdu těžkých provozů. Tělo je vyrobeno komplet z hliníku a perfektně odvádí teplo. Použití je vhodné třeba do prostor s výším stropem nebo vyšší okolní teplotou. LED komponenty konfigurujeme tak abychom dosáhly vysokého výkonu a dlouhé životnosti.

Produktový list

POWER T

Průmyslové LED svítidlo

Tam, kde je požadavek na kruhový typ svítidla, máme produktovou řadu POWERT. Svítidlo dodáváme v základním provedení IP65 a je vhodné i pro venkovní použití. Tělo je vyrobeno komplet z hliníku, který zajišťuje dobrý odvod tepla. Instalace je velmi jednoduchá a zavěšení je možné pomocí montážního oka. LED diody značky CREE zaručují dlouhou životnosti.

Produktový list

MODULO

LED reflektorové svítidlo

Toto svítidlo nahrazuje klasický reflektor. Instalace je velmi jednoduchá a nabízí vysokou variabilitu. Použití je vhodné i do venkovních prostorů, které zajišťuje krytí IP65. Příkony se pohybují od 80 do 200W.CREE diody a předřadník značky MeanWell zaručují minimální životnost až 50.000hod.

Produktový list

SETRO

LED nouzové svítidlo

Vzhledem k normám ČSN EN1838 jsme pro Vás vyvinuly nouzové osvětlení SETRO. Tento tzv. „nouzák“ je určen pro použití v případě výpadku el. energie a selhání normálního osvětlení v interiérovém prostoru. Ve svítidle je instalován záložní zdroj – baterie s kapacitou, která umožňuje 1,2 hodinové svícení.

Produktový list

LARA

Liniové desénové celo hliníkové svítidlo

Svítidlo LARA se může pochlubit skvělým vzhledem, ale také špičkovými komponenty jako jsou LED diody LG, masivní hliníkové tělo, možnost řízení intenzity osvětlení atd. Lze jej proto umístit jak do kanceláří, tak do skladů či výrobních prostor. Disponuje uchycením přímo na strop, zeď nebo pomocí závěsného systému. Skvělý design a maximální kvalita – taková je LARA.

Produktový list

 

Zpět na LED produkty

Dream-Tec vám dokáže uspořit tisíce!

Odešlete poptávku a získejte zdarma světelný výpočet.